GOLVLAMPA, troligen "Gustav" av Ateljé Lyktan,1970-/1980 tal. - Bukowskis
BORDSLAMPA, glas, troligen Gustav Leek, 1960-tal. - Bukowskis
Se produkter som liknar RETRO - GAMMAL BORDS/VÄGGLAMPA på Tradera (521385783)
vägglampa mässing | Barnebys
Blomberg Mässing/Slipat Glas Ip24 Vägglampa
GOLVLAMPA, Lamp Gustaf, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Golvlampa, Scan-Gifts, Norway, 5-armad, mässing, marmorfot. Höjd: 220 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 9130