Home

تنوير عرض عضو eybl korvpall ثمانية انسجام مسحوق

Audentes teenis koduselt korvpalli U16 eliitdivisjoni turniirilt  pronksmedalid - Delfi Sport
Audentes teenis koduselt korvpalli U16 eliitdivisjoni turniirilt pronksmedalid - Delfi Sport

VIDEO | Audentese noored teenisid EYBL-i etapil võidu tänu hullule  kolmesele – Korvpall24.ee
VIDEO | Audentese noored teenisid EYBL-i etapil võidu tänu hullule kolmesele – Korvpall24.ee

EYBL U14 Tartu etappi valitseb Marculionise BA | Korvpall | ERR

KK Rae Koss - Rae Spordikooli õpilased osalesid korvpalli EYBL etapil  Riias. TTÜ 2004 poiste ühisvõistkond lõpetas EYBL hooaja 11. kohaga,  millega kindlustati püsimine EYBL 1.divisjoni ka järgmisel aastal. Viimasel  etapil Riias
KK Rae Koss - Rae Spordikooli õpilased osalesid korvpalli EYBL etapil Riias. TTÜ 2004 poiste ühisvõistkond lõpetas EYBL hooaja 11. kohaga, millega kindlustati püsimine EYBL 1.divisjoni ka järgmisel aastal. Viimasel etapil Riias

Erkmaa Korvpallikool siirdus EYBLi teisele etapile - Korvpall - Postimees  Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Erkmaa Korvpallikool siirdus EYBLi teisele etapile - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

TalTechi korvpallinoored võitsid Vilniuses peetud EYBL-i etapi | Korvpall |  ERR
TalTechi korvpallinoored võitsid Vilniuses peetud EYBL-i etapi | Korvpall | ERR

KA Tallinna Kalev teenis EYBL U-20 etapil teise koha | Korvpall | ERR

TTÜ tegi võimsa vahespurdiga EYBL-i finaali Venemaa meistri vastu  ülipõnevaks | Korvpall | ERR
TTÜ tegi võimsa vahespurdiga EYBL-i finaali Venemaa meistri vastu ülipõnevaks | Korvpall | ERR

Super! KK Pärnu noorkorvpallurid võitsid Venemaal EYBL sarja etapi - Delfi  Sport
Super! KK Pärnu noorkorvpallurid võitsid Venemaal EYBL sarja etapi - Delfi Sport

Uudised - Sel nädalavahetusel toimub Tallinnas Euroopa U20 korvpalli  noorteturniir
Uudised - Sel nädalavahetusel toimub Tallinnas Euroopa U20 korvpalli noorteturniir

Tartu Ülikooli korvpallikooli poisid võidutsesid Euroopa noorteliiga etapil  - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Tartu Ülikooli korvpallikooli poisid võidutsesid Euroopa noorteliiga etapil - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Audentese SK korvpallurid jätkavad noormeeste U20 vanuses EYBL-i sarjas  täiseduga
Audentese SK korvpallurid jätkavad noormeeste U20 vanuses EYBL-i sarjas täiseduga

TTÜ Korvpallikool tegi võimsa vahespurdiga EYBL-i finaali Venemaa meistri  vastu ülipõnevaks – Korvpall24.ee
TTÜ Korvpallikool tegi võimsa vahespurdiga EYBL-i finaali Venemaa meistri vastu ülipõnevaks – Korvpall24.ee

eybl – Lehekülg 2 – Korvpall24.ee

Uudised - Reedest pühapäevani toimub Tallinnas kõrgetasemeline EYBL sarja  etapp U15 vanuseklassile
Uudised - Reedest pühapäevani toimub Tallinnas kõrgetasemeline EYBL sarja etapp U15 vanuseklassile

Uudised - Nädalavahetusel toimub Tallinnas EYBL-i U16 eliitdivisjoni turniir

Visnapuu juhendatav noortemeeskond sai EYBL-i turniiril Riias esikoha |  Korvpall | ERR
Visnapuu juhendatav noortemeeskond sai EYBL-i turniiril Riias esikoha | Korvpall | ERR

KK Pärnu noored pääsesid EYBL-i superfinaali

Rando Roose- Zalgirise U17 korvpall - Stardipaik.ee

🏀Riias toimuva EYBL II divisjoni... - Erkmaa Korvpallikool | Facebook

BC Raplamaa U-14 poisid jätsid koduse EYBL-i etapi võidu koju | Korvpall |  ERR
BC Raplamaa U-14 poisid jätsid koduse EYBL-i etapi võidu koju | Korvpall | ERR

EYBL U17 ja U15 etapid | Spordiklubi Rim

Tartu Salva/Rock'ile 2010/2011 hooajal EYBL'is seitsmes koht - Sport -  Tartu Postimees
Tartu Salva/Rock'ile 2010/2011 hooajal EYBL'is seitsmes koht - Sport - Tartu Postimees

EYBL Tartu Ülikooli korvpallikool

Keila KK U14 poisid võitsid EYBL-i etapil Riias võitlusliku mänguga  pronksmedalid – Korvpall24.ee
Keila KK U14 poisid võitsid EYBL-i etapil Riias võitlusliku mänguga pronksmedalid – Korvpall24.ee

Pmedia Foto - Pmedia Foto: EYBL 2014/2015. Kalev/Viasat... | Facebook