Home

شيء ديناميكي هجين 1 5 klassi poiste meistrivõistlused jalgpallis منقي المضخم سنوي

Sport - Lahedad Sõnumid

Liikumisrõõm - Elva Gümnaasium

Tallinna koolide 6. – 7. klasside vahelise meistrivõistluste finaalturniir  jalgpallis > Arte Gümnaasium > Tallinn
Tallinna koolide 6. – 7. klasside vahelise meistrivõistluste finaalturniir jalgpallis > Arte Gümnaasium > Tallinn

Otepää Gümnaasium võitis vabariikliku finaalturniiri jalgpallis | Valgamaa  Spordiliit
Otepää Gümnaasium võitis vabariikliku finaalturniiri jalgpallis | Valgamaa Spordiliit

LÄÄNELA | Koolisport jalgpall 4.-6.klass

Lihula gümnaasium võitis Läänemaa Koolispordi Liidu meistrivõistlused  jalgpallis | Lihula Teataja
Lihula gümnaasium võitis Läänemaa Koolispordi Liidu meistrivõistlused jalgpallis | Lihula Teataja

Jalgpalli meistrivõistlused – Sindi Gümnaasium

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - Lihula Gümnaasium Pärnumaa MV 8-9.klasside  III koht!
Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - Lihula Gümnaasium Pärnumaa MV 8-9.klasside III koht!

Meistrivõistlused jalgpallis 8.-9. klasside poistele – Sindi Gümnaasium

Hiiumaa Jalgpall - HIIUMAA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED JALGPALLIS 7.-9.  KL 7.-9. klassi poiste meistrivõistlustel osales viis võistkonda. Viimase  kohtumisega kallutas turniiri enda kasuks Käina Kool. 1. Käina Kool –  Kasper Pisa, Marken Tisler,
Hiiumaa Jalgpall - HIIUMAA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED JALGPALLIS 7.-9. KL 7.-9. klassi poiste meistrivõistlustel osales viis võistkonda. Viimase kohtumisega kallutas turniiri enda kasuks Käina Kool. 1. Käina Kool – Kasper Pisa, Marken Tisler,